Witam wszystkich Rodziców!!!

Nowoczesna szkoła rodzenia powstała aby zwrócić uwagę na problemy, które nie są omawiane w klasycznych szkołach rodzenia. Mowa tutaj o zagadnieniach dotyczących cięcia cesarskiego czy też karmienia sztucznego. Impulsem do założenia Nowoczesnej Szkoły Rodzenia Bociek była przede wszystkim chęć wniesienia zmian dotyczących kształcenia Was rodziców. Nasza Szkoła wychodzi też naprzeciw kobietom, których ciąża jest zagrożona. Specjalnie z myślą o Was stworzyliśmy możliwość odbycia kursu indywidualnego w Waszym domu. Zajęcia są prowadzoną przez mgr położnictwa Esterę Chejda. Parę słów o położnej…

Nazywam się Estera Chejda.

W 2009 roku ukończyłam studia dzienne na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym na kierunku położnictwo, uzyskując tytuł magister położnictwa. Moją wiedzę aktualizuję na bieżąco poprzez uczestnictwo w kursach kwalifikacyjnych i konferencjach. Prywatnie jestem mamą 2-letniego Doriana.

Aktualnie pracuję jako położna na Sali porodowej w Szpitalu Specjalistycznym w Wejherowie. Towarzyszę kobietom zarówno w czasie porodu fizjologicznego jak i w czasie cięcia cesarskiego.

Dlatego też wiem jak istotne jest uczęszczanie do szkoły rodzenia. W nowoczesnej szkole rodzenia Bociek poruszamy tematy nie tylko od strony teoretycznej ale skupiamy się przede wszystkim na praktycznych aspektach macierzyństwa.


Udowodniono, że wiedza zmniejsza uczucie lęku a co za tym idzie- wyedukowane ciężarne łatwiej i szybciej radzą sobie z porodem.

Nowoczesna szkoła rodzenia opiera się na zasadzie poety Krasickiego, który mówił, że „śmiech niekiedy może być nauką”. Zajęcia przeprowadzane są w luźnej atmosferze, a metody kształcenia jakimi się posługuję to obraz i słowo. Każda z Was jest dla mnie ważna, dlatego też spotykamy się w kameralnych grupach. Godziny dopasowuję do Waszych potrzeb.

W 2010 roku ukończyłam szkolenie z zakresu kursu szkoły rodzenia w Łodzi. Ponadto ukończyłam kurs kwalifikacyjny z zakresu pielęgniarstwa środowiskowo-rodzinnego a także kurs kwalifikacyjny z pielęgniarstwa operacyjnego. Praca z ciężarnymi jest moją pasją, która wypełnia mój caly czas. Potrzeba edukacji, podnoszenia świadomości jest dla mnie wyzwaniem.Priorytetem Szkoly Rodzenia Bociek jest prowadzenie zajęć indywidualnych w domu ciężarnej. Taka forma edukacji pozwala na zbudowanie więzi między położną a przyszłymi rodzicami. Intymna atmosfera sprawia, iż czujemy się ze sobą swobodnie, czujemy się na tyle odważne aby poruszyć każdy jeden temat. Klientki Szkoły Rodzenia są bardzo zadowolone z takiego rozwiązania. Położna przyjeżdża do Państwa domu w dniach i godzinach, które to Wam odpowiadają. Więcej szczegółów znajdą Państwo w zakładce PROGRAM ZAJĘĆ

W zajęciach uczestniczyć mogą osoby towarzyszące bez uiszczania dodatkowych opłat.
Po zakończonym kursie służę pomocą…i zawsze można zwrócić się do mnie o poradę.
Jeżeli czujesz, że mogłabym Ci pomóc to zapraszam serdecznieWspółpracuje z następującymi firmami:

Pamiętaj!!! Uczę praktyki a nie teorii!!!

Jestem wesołą położną!!! Zapraszam!!!